REKRUTACJA
DORADZTWO PERSONALNE

rekrutacja

CZY WIESZ KOGO SZUKASZ?
CZY WIESZ KTO PASUJE DO TWOJEGO ZESPOŁU ?

Wiemy, że człowiek to najcenniejszy kapitał każdej firmy. Zatrudnienie niewłaściwej osoby bywa bardzo kosztowne, dlatego proces rekrutacyjny ma ogromne znaczenie dla powodzenia w biznesie i jest kluczem do sukcesu.

Oferujemy innowacyjny proces rekrutacji, który skutecznie weryfikuje dopasowanie kandydata do stanowiska i firmy, ale też ułatwi wdrożenie pracownika do kultury organizacyjnej firmy.

Zapewniamy najwyższej jakości usługi dla biznesu wspomagające rekrutację wykonywaliśmy z powodzeniem dla kilkudziesięciu firm.

Posiadamy własną bazę świadomych siebie kandydatów,

których wyróżnia : determinacja, zaangażowanie, krytyczne myślenie, elastyczność, odporność psychiczna – to prawdziwe TALENTY I NIETUZINKOWE OSOBOWOŚCI – POTENCJAŁ TWOJEJ FIRMY.

Nasze działania wspomagamy różnymi metodami, które mają swoje korzenie w nauce.
skuteczne-dopasowanie

Wierzymy, że nasza oferta pozwoli organizacjom zwiększyć pewność w zakresie trafnego rekrutowania pracowników, zapewni spokój, oszczędzi czas i pieniądze, ale też będzie okazją, żeby zyskać większą wiedzę o swoich pracownikach !

WYRÓŻNIA NAS:

PRACOWALIŚMY DLA:

STREFA PRACY – to optymalizacja kosztów w zakresie zatrudniania i zarządzania pracownikami

Stawiamy na holistyczną wiedzę o człowieku. Opieramy się na badaniach naukowych

Dostajesz GOTOWĄ INSTRUKCJĘ DO OBSŁUGI CZŁOWIEKA! Dzięki czemu potrafisz dopasować ścieżkę rozwoju, stanowisko, zadania i cele

Rekrutacja z nami – dobry wybór

Masz pytania?

Skorzystaj z konsultacji!

Możliwy jest kontakt telefoniczny 733 16 16 16 bądź przez formularz kontaktowy.

Throughout my career I have always looked to support other women and help them step into their brilliance. I continue to be a vocal supporter of women in the events industry and I am committed to creating a self care revolution supporting as many as women as possible globally end their battle with food, their bodies and themselves to live an extraordinary life.

NASZE ATUTY

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

4.9/5 - (31 votes)