REKRUTACJA
DORADZTWO PERSONALNE

rekrutacja

CZY WIESZ KOGO SZUKASZ?
CZY WIESZ KTO PASUJE DO TWOJEGO ZESPOŁU ?

Wiemy, że człowiek to najcenniejszy kapitał każdej firmy. Zatrudnienie niewłaściwej osoby bywa bardzo kosztowne, dlatego proces rekrutacyjny ma ogromne znaczenie dla powodzenia w biznesie i jest kluczem do sukcesu.

Oferujemy innowacyjny proces rekrutacji, który skutecznie weryfikuje dopasowanie kandydata do stanowiska i firmy, ale też ułatwi wdrożenie pracownika do kultury organizacyjnej firmy.

Zapewniamy najwyższej jakości usługi dla biznesu wspomagające rekrutację wykonywaliśmy z powodzeniem dla kilkudziesięciu firm.

Posiadamy własną bazę świadomych siebie kandydatów,

których wyróżnia : determinacja, zaangażowanie, krytyczne myślenie, elastyczność, odporność psychiczna – to prawdziwe TALENTY I NIETUZINKOWE OSOBOWOŚCI – POTENCJAŁ TWOJEJ FIRMY.

Nasze działania wspomagamy różnymi metodami, które mają swoje korzenie w nauce.
skuteczne-dopasowanie

Wierzymy, że nasza oferta pozwoli organizacjom zwiększyć pewność w zakresie trafnego rekrutowania pracowników, zapewni spokój, oszczędzi czas i pieniądze, ale też będzie okazją, żeby zyskać większą wiedzę o swoich pracownikach !

WYRÓŻNIA NAS:

PRACOWALIŚMY DLA:

STREFA PRACY – to optymalizacja kosztów w zakresie zatrudniania i zarządzania pracownikami

Stawiamy na holistyczną wiedzę o człowieku. Opieramy się na badaniach naukowych

Dostajesz GOTOWĄ INSTRUKCJĘ DO OBSŁUGI CZŁOWIEKA! Dzięki czemu potrafisz dopasować ścieżkę rozwoju, stanowisko, zadania i cele

Rekrutacja z nami – dobry wybór

Masz pytania?

Skorzystaj z konsultacji!

Możliwy jest kontakt telefoniczny 733 16 16 16 bądź przez formularz kontaktowy.

Throughout my career I have always looked to support other women and help them step into their brilliance. I continue to be a vocal supporter of women in the events industry and I am committed to creating a self care revolution supporting as many as women as possible globally end their battle with food, their bodies and themselves to live an extraordinary life.

NASZE ATUTY

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

5/5 - (29 votes)