Nasz program „DAJ SIĘ POZNAĆ! AKTYWIZACJA i ROZWÓJ LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW”

Program „DAJ SIĘ POZNAĆ! AKTYWIZACJA i ROZWÓJ LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW” ma na celu wspieranie przedsiębiorców w Łomiankach poprzez promowanie ich działalności, nagłaśnianie sukcesów oraz budowanie lokalnych relacji i integracji społecznej. Program skupia się na aktywizacji przedsiębiorców, wspieraniu ich w czasach kryzysu oraz pomaganiu w rozwoju ich firm.

W ramach cyklicznych, comiesięcznych spotkań, organizatorzy dostarczają wiedzę i inspiracje, promują lokalnych przedsiębiorców oraz budują lokalne relacje, więzi społeczne i dumę lokalnej społeczności. Podczas tych spotkań uczestnicy mają okazję spotkać się z inspirującymi mieszkańcami Łomianek, takimi jak znane osobowości, artyści, bohaterowie i osoby odnoszące sukcesy. Podczas spotkań można wysłuchać ich historii, czerpać inspirację i porozmawiać z nimi.

szkolenia zespoły praca

Miejsce, w którym odbywają się spotkania, jest idealne do rozwoju każdej firmy i jej potencjału. Jest to przestrzeń, która realnie promuje marki i buduje trwałe relacje. Pierwsze spotkanie odbyło się 26.04.2023 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Łomiankach.

Spotkania są prowadzone przez Martynę Gubę, pomysłodawczynię projektu, doświadczonego praktyka biznesu, trenera biznesu i rozwoju osobistego oraz przedsiębiorczynię z ponad 20-letnim doświadczeniem. Martyna Guba dzieli się swoim przykładem pokazującym, jak można przekształcić kryzys w sukces i nie bać się zmian. Została doceniona przez media i otrzymała liczne tytuły, nagrody i wyróżnienia.

Projekt „DAJ SIĘ POZNAĆ! AKTYWIZACJA i ROZWÓJ LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW” cieszy się oficjalnym patronatem burmistrza Łomianek. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej www.martynaguba.com.

5/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *