REKRUTACJA

DORADZTWO PERSONALNE
jesteśmy ekspertami w skutecznym dopasowaniu

Image

Czy wiesz kogo szukasz ?
Czy wiesz kto pasuje do Twojego zespołu ?

Nie od dziś wiadomo, że podstawą każdej firmy są ludzie: ich wartości, zaangażowanie, lojalność.

Człowiek to najcenniejszy kapitał każdej firmy. Zatrudnienie niewłaściwej osoby bywa bardzo kosztowne, dlatego proces rekrutacyjny ma ogromne znaczenie dla powodzenia w biznesie i jest kluczem do sukcesu.

STREFA PRACY to sformalizowany, oparty o nowoczesne sposoby rekrutacji program naboru kandydatów do organizacji. Polega na wnikliwej analizie potrzeb i skutecznym dopasowaniu kandydata pod oferowane stanowisko.

Oferujemy innowacyjny proces rekrutacji, który skutecznie weryfikuje dopasowanie kandydata do stanowiska i firmy , ale też ułatwi wdrożenie pracownika do kultury organizacyjnej firmy.

Posiadamy własną bazę świadomych siebie kandydatów , których wyróżnia : determinacja, zaangażowanie, krytyczne myślenie, elastyczność, odporność psychiczna – to prawdziwe TALENTY I NIEZTUZINKOWE OSOBOWOŚCI – POTENCJAŁ TWOJEJ FIRMY !

Nasze działania wspomagamy różnymi metodami, które mają swoje korzenie w nauce.

Image

Wyróżnia nas :

 • innowacyjne nieschematyczne podejście,
 • uczciwe partnerstwo : WIN – WIN
 • zaangażowanie w proces rekrutacji ( z zewnątrz możemy obiektywnie ocenić to co wewnątrz może zostać niedostrzeżone )
 • Indywidualne podejście do klienta w oparciu o profil przyszłego stanowiska
 • skuteczne dopasowanie dzięki innowacyjnej metodzie.
 • perfekcyjne rekrutowanie wskazanych kandydatów
Przyjmowanie kandydatów do pracy przez pryzmat ich historii zatrudnienia na podobnym stanowisku niejednokrotnie okazywało się być kosztownym błędem.

Zatrudnianie ludzi na podstawie kompetencji uwzględniając typ osobowości, umiejętności czy kwalifikacje to już za mało !

Powszechnym błędem stało się też zatrudnianie niewłaściwych ludzi zapominając, że zatrudnia się do stanowiska (pod konkretny cel / proces ), ale przede wszystkim zatrudnia się ludzi do kultury organizacyjnej i jej wartości.

STREFA PRACY - to optymalizacja kosztów w zakresie zatrudniania i zarządzania pracownikami

Stawiamy na holistyczną wiedzę o człowieku. Opieramy się na badaniach naukowych

Dostajesz GOTOWĄ INSTRUKCJĘ DO OBSŁUGI CZŁOWIEKA !  Dzięki czemu potrafisz dopasować ścieżkę rozwoju, stanowisko, zadania i cele

Image
Image

DLA KOGO ?

OFERTA SKIEROWANA JEST DO FIRM I ORGANIZACJI, KTÓRE :

 • Borykają się z wyzwaniem w zakresie szybkiego i skutecznego dopasowania kandydata pod konkretny profil czy projekt.
 • Potrzebują upewnić się w swoim wyborze, potwierdzić swoją decyzję i zyskać spokój .
 • Szukają innowacyjnych i skutecznych rozwiązań dot. motywowania ludzi do pracy, rozbudzania kreatywności, rozwiązywania konfliktów i poprawienia wyników
 • Stawiają na efektywność, oszczędność czasu i pieniędzy
 • Chcą się dowiedzieć czy potrzeby pracowników są kompatybilne z obowiązkami zawodowymi ( czy zatrudnieni ludzie pasują do zespołu )

STAWIAMY NA POTENCJAŁ !

Image

STREFA KORZYŚCI

Strefa pracy to:
innowacyjny proces rekrutacyjny, który znacznie obniży ryzyko zatrudnienia nieodpowiedniej osoby, zapewniając organizacji lepsze dopasowanie kandydata do kultury organizacyjnej firmy, gwarantując szybki zwrot inwestycji i rozwój przedsiębiorstwa.

Szybkie i trafne rozpoznawanie (już na etapie rekrutacji) mocnych i słabych stron pracownika, jego umiejętności miękkich, ale też jego potrzeb, WARTOŚCI, dążeń, które motywują go do działania i odpowiadają za zaangażowanie, lojalność i wydajność w pracy.

Więcej:
 • Prosta procedura dot. współpracy i szybkość działania
 • Oszczędność czasu
 • Optymalizacja Kosztów – nie działamy jak tradycyjna agencja rekrutacyjna, nie pobieramy opłat ! Firma ponosi wyłącznie koszty naukowo potwierdzonych badań, które jednocześnie są wartością ( benefitem) dla Kandydata
 • Rzetelność – wiedza potwierdzona naukowo (narzędzia ze skalą KŁAMSTAWA )
 • Posiadamy własną bazę świadomych siebie Kandydatów

POSTAW NA INNOWACYJNE NARZĘDZIE W PROCESACH REKRUTACJI !

Image

BADANIA PSYCHOMETRYCZNE – SIŁA PRECYZJI !

Badania pokazują, że dołączenie do procesów rekrutacyjnych testów osobowościowych jest w stanie zwiększyć tę trafność do około 62 %, dlatego warto korzystać z badań psychometrycznych, zainwestować w wiedzę, która szybko się zwraca. Zaufać, że wyniki badań zdejmą z nas odpowiedzialność związaną z podjęciem decyzji i zrobią to za nas.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wierzymy, że nasza oferta pozwoli organizacjom zwiększyć pewność w zakresie trafnego rekrutowania pracowników, zapewni spokój, oszczędzi czas i pieniądze, ale też będzie okazją, żeby zyskać większą wiedzę o swoich pracownikach !

KONTAKT

Masz pytania ? Skorzystaj z konsultacji !

Możliwy jest kontakt telefoniczny 733 16 16 16
bądź przez formularz kontaktowy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Image

NASZE ATUTY !

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image