Depresja czyli konflikt z samym sobą – wywiad z Martyną Gubą w portalu stronakobiet.pl

Rozmowa z Martyną Gubą będącą trenerką personalną oraz bizneswomen na temat depresji. Aby osiągnąć sukces należy być szczerym z samym sobą, należy pożądać tego co się chce oraz czuje a niemożliwe stanie się możliwe. Brak kontaktu z samym sobą jest pierwszym krokiem do depresji, twierdzi Pani Marta. Przyjechała ze swoją specjalną misją na wywiad do Krakowa.

Nie bez powodu znajdujemy się w miejscu gdzie dominuje zieleń, ponieważ jak twierdzi bizneswomen jest to kolor wskazujący naszej podświadomości o mocnych fundamentach. Wizjonerka oraz osoba charakteryzująca się wielką kreatywnością jest w stanie kilkudziesięciu godzin przebyć drogę od samego pomysłu do startu jego realizacji w co z początku trudno jest uwierzyć. Jednak dla chcącego nic trudnego, warto przede wszystkim żyć w zgodzie z samym sobą i dążyć do upragnionych celów słuchając serca.

Jak sama twierdzi, jej misją docelową jest stworzenie dla innych osób pewnej przestrzeni jak sama to określa. Jest ona bowiem potrzebna do odkrywania swoich wartości oraz potrzeb co skutkuje wielkimi przemianami. Gdy skupia się na swojej pracy, czyli na wykładach dla ludzi chcących zmienić coś w swoim życiu czuje, że jest to praca która jest jednocześnie jej hobby oraz misją. Każdy z tworzonych przez nią warsztatów skupia się na maksymalnej otwartości, są one wypełnione wrażliwością która pomaga budować jakże ważne relacje z drugim człowiekiem. Sama możliwość obserwacji jest czymś niesamowitym i wielką satysfakcją jak twierdzi Pani Marta. Wspomina ona również, że zwolniła już nieco tempa i nie wymyśla tak dużo nowych projektów jak to miało miejsce do tej pory. Teraz chce poświęcić czas dla swoich bliskich oraz osób, dla których do tej pory z tego powodu nie miała tak wiele czasu. Jak sama wspomina relacje z drugim człowiekiem są bardzo ważne i należy o nie dbać jak tylko jest to możliwe.

Całość tego niesamowicie ciekawego wywiadu mogą Państwo przeczytać wchodząc na wskazaną stronę:

https://stronakobiet.pl/depresja-to-dla-mnie-konflikt-wywolany-przez-brak-kontaktu-z-samym-soba-rozmowa-z-martyna-guba-bizneswoman-trenerka-i-coachem/ar/c6-17126299

5/5 - (19 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *